google link

Yanlış Kapı , Knock Knock Türkçe Dublaj Full Hd En İyi Film İzle

Amerika ve Şili ortak yapımı esrarengiz olayların kol gezdiği bir film. Bu kadarla kalmıyor uzun zamandır suskunluğunu koruyan iyi bir erkek oyuncuya sahip bu son zamanların en iyi film i Keanu Reeves Matrix le adını duyurup sonrasında beyaz perdeye ara veren ünlü jön artık uzak kaldığı ekranlara geri dönmeye karar vermiş ki bu film ile bende buradayım diyor. Yönetmenliğini Eli Roth un üstlendiği bu Yanlış Kapı , Knock Knock Film Gerilim ve Gizem in yanında izleyicisini Korkunun doruğuna da çıkaracak. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ettiğimiz filmi kalp ve benzeri hastalığı bulunanların izlemesi konusun da uyaralım.  Evan Webber evli ve düenli yürüyen bir işe sahip mutlu bir ailesi olan sıradan bir vatandaştır. Ama bu huzurlu ve mutlu hayatı yağmurlu bir gece de ilginç bir biçimde bir anda karşısında beliren iki kadın yüzünden alt üst olacak ve düzensiz bir biçimde kötüye hatta felakete gidecektir.Türkçe Dublaj Yabancı Film İzle ekibi olarak sizlere bu filmi kaçırmamanızı ve tek solukta izlemenizi tavsiye ediyoruz. Film hakkında ve sitemiz hakkında yorumlarınızı bizden esirgemeyin nokta kadar bile olsa yorum yapın. İyi seyirler.

Beyaz perdeye adım attığından beri adı skandallara karışmamış beklide tek Hollywood yıldızının adını verin desek düşünmeden Keanu Reeves dersiniz. Adı sadece oynadığı filmler le ve başarılar ile gündeme gelen bu Hollywood halk kahramanının 2015 de vizyona giren ve her zamanki gibi ortalığı kavuran ve fırtına gibi gişeler de esen filmi ile karşınızdayız. Yanlış Kapı Knock Knock Filmini sizlere tanıtacağız. Aslına bakılırsa Keanu dan dan beklenecek bir gizem ve gerilim filmi olmasa da keanu nun bende bu sektörde varım demesi için yeterli başarıyı aldı ve adını sıkça sektör de konuşturdu. İlerleyen yaşına rağmen yakışıklılığından ve cazibesinden hiçbir şey kaybetmediğini kanıtlayan keanu reeves yaşının ona daha bir cazibe kattığını da kanıtlamış. Ayrıca oyunculukta en üst notalara dokunabilen nadir aktörlerden olması da en vasat film de bile sadece bulunması bile yeter dedirten ender jönlerden. Yağmurlu bir gecede esrarengiz bir şekilde karşısına çıkan iki kadın ve bu iki kadının aynı anda yok olmasıyla başlayan olaylar silsilesi gizem ve gerilim ağırlıklı filmimizin temelini oluşturuyor. Biraz fazla gerse de gereksiz konuşmalar yada gereksiz notalar barındırmamasıyla sıkmıyor. Akıcı dil anlatımı ve her anı gizemle dolu filmi izleminizi en azından Keanu Reeves için izlemenizi tavsiye ediyorum. Gelelim bir diğer tanıtmak istediğim harika bir yapıma İnfazcı 2: Savaş Bölgesi gerilim ve korku türünde 2008 de yapılmış ve yayınlanmış bu mükemmel filmi izlemenizi kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum. Bağımlılık yaratacağından ve tekrar tekarar izleyeceğinizin garantisini de bizzat veriyorum iyi seyirler dilerim.

2015 in su götürmez gerçeklerinden biri de Keanu Reeves ın dönüş yaptığı o mükemmel film Yanlış Kapı Knock Knock filmi ve eleştirmenlerin lal olup susması izleyenlerinde ekrana kitlenmesi idi. Şimdi diyeceksiniz ki oynayan dünyanın en beyefendi en akıllı ve en yakışıklı adamlarından biri olunca haliyle peynirden bile film çekse izlenilir olması olur. Ama ilk kez gerilim dalında bir film çekiyor ve bunu da alının akıyla başarıyor. Gerek senaryonun özgünlüğü gerek ise de yönetmen seçiminde verilen ve gösterilen hassasiyet Keanu Reeves e bu film de de üstün başarıyı getirdi. Haliyle başarı gelince ödüller de art arda geldi şaşıracak halimiz yok zaten hak ediyor ve alıyor. Filmin senaryosu alışılmışın biraz dışında görünse de aslın da tipik biz bu seyirciyi meraktan öldürüp gizim ile nasıl gerebiliriz tabirlerinin en iyi kaleme dökülmüş şekli benden söylemesi. Sağanak gibi yağan bir yağmurun altında dikilen iki kadın görseniz ne yaparsanız tabi ki onlara yardım etmeye uğraşırsınız. Ama her gördüğünüze yardım etmemeniz gerektiğini işte ondan sonra biraz sarsıntılı şekilde öğrenirsiniz. Bizim zavallı kurbanımız da bunu öğreniyor ama olaylar baş almaz bir hale geliyor. Bu yazımda size tanıtacağım ikinci film konu bakımından ilk filmimiz ile aynı olsa da sene olarak 2008 yapımı ama tadı damaklarda kalan eşsiz bir yapım İnfazcı 2: Savaş Bölgesi colin Salmon un oynadığı baştan çıkaran konusuyla ve heyecan dolu sahneleriyle sizi sizden alan mükemmel bir yapım. Eğer izlemedi iseniz hemen izleyin ve koleksiyonunuza bu değerli yapımı da ekleyin derim. Keyifli seyirler dilerim

Filmi beğendiyseniz hemen paylaşın!
5821 izlenme
Tıkla Oyla: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız( 10,00 /10)
Loading...

loading...
Yorumlar

Aladdin (Altyazılı) 7.3/10
Takipte Kalın