Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
google link

Sonsuz Bir Aşk 2015 Full İzle

Sonsuz Bir Aşk İzle, Sonsuz Bir Aşk yerli film izle, Sonsuz Bir Aşk full izle, Sonsuz Bir Aşk 1080p HD izle – Çakal Filmindeki üstün performansı ile yılın en iyi erkek oyuncusu ödülünü alan İsmail Hacıoğlu; Sonsuz Bir Aşk sinema filminde yine izleyicilerin beğenisini toplayacak. İsmail Hacıoğlu’nun aldığı diğer ödül ise Umut Veren Genç Oyuncu ödülü.

Yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu’nun üstlendiği filmde ayrıca Ferhat Gündoğdu, özlem Tekin, Elif Ceren Balıkçı, Turan Özdemir, Süleyman Turan ve Orçun Kaptan da rol alıyorlar.

Hayatın kendisi gibi biraz komik biraz dramatik olan filmi izlerken hayatın ne kadar kısa ve buna rağmen yaşanmaya değecek kadar güzel olduğunu bir kez daha anlayacaksınız. Kanser hastası Volkan ve Serhan hızla tükenmekte olan hayatın seyri içinde akıp giderlerken kader onların yanına Özlem’in de eşlik etmesini sağlayacaktır. Çoğu insana kapalı olan sevgi, aşk dostluk kavramlarının tam manasıyla anlaşılması için kanser mi olmak gerekiyor sorusu akla geliyor.

Hayatın her alanında da bazı şeylerin değeri kaybedildikten sonra ya da kaybedilme aşamasında yeniden anlaşılıyor.

Volkan ve Serkan adın da çok yakın iki dost vardır. İkisi de küçük yaştan beri hep aynı mahallenin çocukları olarak yaşamlarına devam etmiştir. Sonsuz Bir Aşk tek part izle. Volkan ile Serkanın büyük bir sorunları vardır. İkisi de kanser olmuşlardır ve hastalıkları son seviyededir. Sonsuz Bir Aşk full izle. İkisi de hayatlarının son demlerini yaşadıklarını çok iyi biliyorlardır. Sonsuz Bir Aşk tek parça izle. Bu yüzden iki dost hayatların da yapmak isteyip te yapamadıkları olayları teker teker bir kağıda not almışlardır. Bunları gerçekleştirme hayalleri kurarlar. Hayallerinin bir kısmı gerçek olur bir kısmı da gerçekleşmez. Sonsuz Bir Aşk izle. Filmin yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu yapmıştır. Film hakkında ki görüşlerinizi bekliyoruz. Sosyal medya da bizi takip etmeyi unutmayınız.

Bu dramatik filmi tekparcahdizle.net farkıyla izlemek için Sonsuz Bir Aşk izle bağlantısına tıklayın. Filmi kesintisiz ve reklamsız izlemek için Sonsuz Bir Aşk full izle butonuna tıklayın. HD kalitede film izlemek için Sonsuz Bir Aşk hd izle sekmesine tıklayabilirsiniz.
Sonsuz Bir Aşk izle kalitesini sizlere bu sayfamız üzerinden kesintisiz bir şekilde sunmaktayız. Aynı zamanda Sonsuz Bir Aşk filmini türkçe dublaj izlemek isteyenler için ise Sonsuz Bir Aşk türkçe dublaj izle sekmesinden hemen türkçe izleyebilirsiniz. Sonsuz Bir Aşk izle sırasında takılma, bozulma gibi bir teknik sorun ile karşılaşırsanız yada Sonsuz Bir Aşk filmini izle hakkında yorum, düşüncede bulunmak isterseniz yorum formunu doldurup Sonsuz Bir Aşk filmini izlerken düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum işini dikkate alınız, Sonsuz Bir Aşk filmini HD izleyecek binlerce kişi için bir görüşte bulunmanız çok önem taşımaktadır. Ek olarak siz izleyicilerimize tek part Sonsuz Bir Aşk Full izle imkanı sunmaya uğraşırken bir Teşekkürü çok görmeyin… İyi Sonsuz Bir Aşk seyretmeler…
Hayatın tadına onu kaybetmeden önce varmanız dileği ile herkese iyi seyirler…

Filmi beğendiyseniz hemen paylaşın!
19036 izlenme
Tıkla Oyla: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız( 7,71 /10)
Loading...

loading...
Yorumlar

Lorena

2 sene önce

The voice of raitonality! Good to hear from you.

Takipte Kalın