Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
google link

İyi Bir Yalan – The Good Lie Full izle

“Kalbimde yanlış olduğuna inandığım bir işi yapamam.”  The Good Lie – İyi Bir Yalan Full izle

İşte bu slogan anlatıyor izleyeceğimiz filmi, 2014 yapımı, Oscar adayı Philippe Falardeau’in yönettiği 109 dakikalık, bir dram filmine konuk oluyoruz. Margaret Nagle ‘in yazdığı Reese Witherspoon, Corey Stoll, Thad Luckinbill, Sarah Baker, Clifton Guterman gibi oyuncuların oynadığı film dramın keskin yüzünü bize bu filmde gösteriyor.

1983 yılında başlayan iç savaş yüzünden yetim kalan üç genç güvenli bir yer bulma amacıyla Amerika’ya gelmesiyle başlayan film, onlara yardım etmeye, Amerika’da ki yaşama adapte etmeye çalışan bir kadının hikâyesini anlatıyor.

İzlerken zaman zaman yaşadığınız dünyaya söveceğiniz, zaman zaman gözlerinizden yaşların gelmesine engel olamayacağınız bir dram sizleri bekliyor.

Dünyanın bir kısmında hayatta kalma çabası verilirken diğer bir kısmında başarılı olma çabasında gelinen akıl almaz durum ve hangisinin yeğlenebilir oluşu filmin bilinçaltınıza vermek istediği düşüncelerden birisi. Film bize,  medenileştikçe çoğalan, teklikten parçalara ayrılan, daha doğrusu yarılan ve yarıldıkça kirlenen ve sessizliğe gömülen insanı Sudanlı mülteci grubu üzerinden anlatmakta.

İyi Bir Yalan 2015 İzle

İyi Bir Yalan izle kalitesini sizlere bu sayfamız üzerinden kesintisiz bir şekilde sunmaktayız. Aynı zamanda İyi Bir Yalan türkçe dublaj izle seçeneğine sahip olmak isteyenler için ise İyi Bir Yalan türkçe dublaj izle sekmesinden hemen türkçe izleyebilirsiniz. İyi Bir Yalan full izle sırasında takılma, bozulma gibi bir teknik sorun ile karşılaşırsanız yada İyi Bir Yalan | The Good Lie filmini izle hakkında yorum, düşüncede bulunmak isterseniz yorum formunu doldurup İyi Bir Yalan filmini tek parça izlerken düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum işini dikkate alınız, İyi Bir Yalan HD izle yapacak binlerce kişi için bir görüşte bulunmanız çok önem taşımaktadır. Ek olarak siz izleyicilerimize İyi Bir Yalan tek part izle imkanı sunmaya uğraşırken bir Teşekkürü çok görmeyin.

İyi Bir Yalan – The Good Lie Filmi Full izle HD görüntü kalitesi ve alternatif sunumlarla seyrinize sunulmuştur. İyi Seyirler Dileriz…

 

Filmi beğendiyseniz hemen paylaşın!
10516 izlenme
Tıkla Oyla: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız( 7,20 /10)
Loading...

loading...
Yorumlar

Takipte Kalın